Ohlášky na 12. neděli v mezidobí 23. 6. 2019

Příští neděli 30.6. už začíná prázdninový provoz a proto je pouze jedna bohoslužba a to v 8.30. Po ní se představí farnosti nový administrátor Libor Ovečka a Mirea Ryšková a řeknou něco o sobě a také o svých plánech v Dolních Počernicích.

Sbírka v neděli 30.6. bude věnována na bohoslovce.

POUTNÍ SLAVNOST NANEBEVZETÍ PANNY MARIE v našem kostele se uskuteční v neděli 18. 8. s následujícím programem. V 8.30 bude modlitba růžence. Slavnostní mše sv. začne v 9.00, po ní bude pohoštění za kostelem. Ve 12.00 bude pouť zakončena modlitbou Anděl Páně. Všichni jste co nejsrdečněji zváni. Prosíme dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoct s přípravou stolů a obsluhou, ať se zapíší na seznam na stolku s dary a nebo přihlásí M. Krňávkové tel. 604 898 198. Dále prosíme o pomoc s přípravou sladkého i slaného pohoštění. Všem kdo něco dobrého připraví a přinesou předem děkujeme.

V provozu jsou nové webové stránky na www.farnostdolnipocernice.cz. Svoje připomínky i nápady k nim posílejte na email: farnost.dp@atlas.cz

PRÁZDNINOVÝ ÚKOL PRO DĚTI: přivezte ze svého prázdninového putování srdce z pouti. Můžete ho také upéct nebo nakreslit na papír a přinést v září na bohoslužbu. Ti z vás, kteří jste si nevyzvedli vaši odměnu za putování s poutníkem, ji máte připravenou k vyzvednutí v sakristii.