Ohlášky na 25. neděli v mezidobí 22. 9. 2019

NÁBOŽENSTVÍ začne od října: v úterý 1. října pro 4. třídu od 13.00 – 14.00, pro 2. a 3. třídu ve čtvrtek 3. října od 12.00 – 13:00, pro prvňáčky a předškoláky bude výuka ve čtvrtek od 15.30 – 16.30. Rodiče zapisujte své děti na seznam na stolku vzadu v kostele. Výuka do konce prosince bude probíhat v ZŠ v Dolních Počernicích ve třídě naproti ředitelně. Od nového roku bude náboženství bude opět na faře.

POUŤ DO STARÉ BOLESLAVI se koná v sobotu 28. září.Sraz všech zájemců, kteří chtějí jít společně pěšky, je ve Chvalech u kostela sv. Ludmily v 6.15. Zájemci, zapište se na seznam na stolku s dary. Je to důležité z toho důvodu, aby se účastníci se mohli spolu vzájemně domluvit a případně na sebe počkat!!!

SČÍTÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ BOHOSLUŽEB proběhne ve všech kostelích v neděli 6. října. U vstupu do kostela vám budou rozdány sčítací lístky, které se budou vyplňovat natržením údajů na lístku, takže nebudete potřebovat žádné psací potřeby. Vše bude podrobně vysvětleno v ohláškách v den, kdy se budou lístky rozdávat a vyplňovat.

Vzadu jsou k dispozici kalendáře salesiánské rodiny pro rok 2020 za 45,- Kč.

Vyšlo nové číslo časopisu pro děti NEZBEDA. Kupte pro děti zajímavé čtení, kde dokonce najdete rubriku se vtipy pro dobrou náladu. Časopis je k dispozici na stolku vzadu v kostele pod nástěnkou.

Pastorační rada farnosti

Volený orgán farnosti, který má na starosti pastorační aktivity (např. duchovní obnovy, poutě, plesy,bohoslužby, farní setkávání, scholu…)
Členové pastorační rady jsou: P.Libor Ovečka, Mireia Ryšková, Pavel Herian, Hana Valentová, Jana Čiháková, Anna Kvaltinová, Tomáš Jirsák, Pavel Kriso, Marcela Krňávková

Dotazy na pastorační radu posílejte na email: farnost.dp@atlas.cz