Kdy jsou v Dolních Počernicích bohoslužby?

Sledujte aktuální situaci a pořad bohoslužeb na hlavní straně a v ohláškách.

NEDĚLE

Během školního roku 8:30 a od 10:00 mše sv. v kostele.

Každou třetí neděli v měsíci bývá od 10:00 mše sv. s programem pro rodiny s dětmi. Sledujte ale ohlášky, někdy se může přesunout z důvodu školních prázdnin na jiný termín.

(Příprava na mši sv. pro děti je vždy 13 dní předem v pondělí od 20.00 na faře. Přijďte posílit náš tým! :))

Během letních prázdnin je mše svatá v neděli v 9.00.

Letáček s informacemi o bohoslužbách a s kontakty ke stažení zde.

Mimořádně  během velkých svátků - Vánoce, Velikonoce apod. - bývá pořad bohoslužeb zveřejněn předem na tomto webu i ve farním zpravodaji DoPoLí. Mimořádně se v neděli koná pouze jedna mše svatá v 9:00, když se má sejít celá farnost. Jde například o volby do rad farnosti, pokud nás navštíví nějaká významná návštěva nebo naplánuje den farnosti nebo třeba pouť. Informace o takové změně opět najdete na tomto webu a v DoPoLí. (aktuality ohledně bohoslužeb bývají v ohláškách, přesto doporučujeme, abyste si případné konání bohoslužby ověřili)

Nemůžete jít v neděli na mši? Pusťte si tu naši ... od 8:30

Na farním YouTube kanálu máte k dispozici záznam z poslední nedělní mše v našem kostelíku. Pro spuštění klikněte zde ...