Kdy jsou v Dolních Počernicích bohoslužby?

Sledujte aktuální situaci a pořad bohoslužeb na hlavní straně a v ohláškách.

NEDĚLE

Po dobu opatření proti šíření koronaviru sloužíme mše sv. obvykle:

V sobotu s nedělní platností od 18:00 v kostele.

V neděli od 8:30 a od 10:00 v kostele.

Mimořádně  během velkých svátků - Vánoce, Velikonoce apod. - bývá pořad bohoslužeb zveřejněn předem na tomto webu i ve farním zpravodaji DoPoLí. Mimořádně se v neděli koná pouze jedna mše svatá v 9:00, když se má sejít celá farnost. Jde například o volby do rad farnosti, pokud nás navštíví nějaká významná návštěva nebo naplánuje den farnosti nebo třeba pouť. Informace o takové změně opět najdete na tomto webu a v DoPoLí. (aktuality ohledně bohoslužeb bývají v ohláškách, přesto doporučujeme, abyste si případné konání bohoslužby ověřili)

Nemůžete jít v neděli na mši? Pusťte si tu naši ... od 8:30

Na farním YouTube kanálu máte k dispozici záznam z poslední nedělní mše v našem kostelíku. Pro spuštění klikněte zde ...