NÁBOŽENSTVÍ je každé úterý pro 4. třídu od 13.00 - 14.00 pro 2. a 3. třídu každý čtvrtek od 12.00 – 13:00, pro prvňáčky a předškoláky je výuka ve čtvrtek od 15.30 - 16.30. Rodiče zapisujte své děti na seznam na stolku vzadu v kostele. Výuka do konce prosince bude probíhat v ZŠ v Dolních Počernicích ve třídě naproti ředitelně. Od nového roku bude náboženství opět na faře.

SPORT je v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích ve středu 16.10. ve 20 hod. Hraje se florbal a fotbal.

ÚKOL PRO RODIČE A DĚTI na příští neděli 20.10.: vzadu v kostele jsou sešitky s Donem Boskem, do kterého se budou doplňovat úkoly. Děti s rodiči si mají rozmyslet, v čem byste se chtěli napravit a to na jednu stranu napsat a na druhou namalovat.

Vzadu jsou k dispozici kalendáře salesiánské rodiny pro rok 2020 za 45,- Kč a spolu s nimi se prodává kalendář Proglasu za 55 Kč.

Vyšlo nové říjnové číslo časopisu pro děti NEZBEDA. Kupte pro děti zajímavé čtení, kde dokonce najdete rubriku se vtipy pro dobrou náladu. Časopis je k dispozici na stolku vzadu v kostele pod nástěnkou.

PLES POČERNICKÝCH FARNOSTÍ bude v hotelu Svornost v Dolních Počernicích v sobotu 11.1. 2020. Hledáme ochotné dobrovolníky do plesového výboru, který má na starosti přípravu a realizaci plesu. Je potřeba se sejít na začátku listopadu. Hlaste se prosíme u Marcely Krňávkové, telefonní kontakt najdete na webových stránkách farnosti www.farnostdolnipocernice.cz.

DUCHOVNÍ OBNOVA je naplánována na sobotu 30.11. od 9h do 12h na faře. Obnovu povede Mireia Ryšková formou práce s biblickými texty a rozjímáním nad jejich obsahem.