SPORT je v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích ve středu 27. 11. ve 20 h.

Příští neděli je žehnání adventních věnců v kostele při bohoslužbě.

DUCHOVNÍ OBNOVA je naplánována na sobotu 30. 11. od 9 h do 12 h na faře. Obnovu povede Mireia Ryšková formou práce s biblickými texty a rozjímáním nad jejich obsahem. Součástí duchovní obnovy bude oběd. Na stolku v kostele je seznam, zapisujte se prosím do na něj včetně oběda.

Rodiče, kteří mají zájem o jistou návštěvu 5.12., mají informace, jak si tuto návštěvu objednat, na stolku s dary.

Prosíme o dary do plesové tomboly. Ty můžete nosit už od příštího týdne do kostela do sakristie. Za vaše dary děkujeme.

ADVENTNÍ ÚKOL PRO DĚTI: Milé děti, na každou adventní neděli je vzadu v kostele pro vás připravený úkol. Je tam vystřihovánka, ze které složíte dárkovou krabičku, kterou naplníte dárkem pro Ježíška /bonbón,  obrázek, vzkaz Ježíškovi/ a přinesete každou adventní neděli do kostela. Dárky dáme na stromeček a pak budeme společně čekat na 3 krále, kteří je Ježíškovi zanesou.