SPORT bude ve středu 24. 6. v 20.00 na hřišti ZŠ Dolní Počernice.

ÚKOL PRO DĚTI NA PRÁZDNINY: zeptejte se rodičů, který z nich by chtěl v novém školním roce pomáhat s přípravou na bohoslužby pro rodiny s dětmi. Tedy pro vás děti připravovat program !!

V pondělí 29. 6. je mše svatá od 18 h v kostele.

HOVORY O VÍŘE jsou v pátek 3. 7. od 19 h na faře.

Od neděle 5.7. začíná prázdninový provoz a bude pouze jedna mše svatá a to v 8. 30.

Na akci děti dětem, kdy své plyšáky prodávaly děti za účelem přispět na dvě holčičky z Ugandy, se vybralo celkem na obě děti 7 402,- Kč. Na naši farní holčičku Prossy se vybralo 4 201,- Kč. Peníze budou poslány na Adopci na dálku, ve které je Prossy zaregistrována. Vzadu na nástěnce si ji můžete prohlédnout.

POUTNÍ SLAVNOST NANEBEVZETÍ PANNY MARIE se v našem kostele uskuteční v neděli 16. 8. s následujícím programem. V 8.30 bude modlitba růžence. Slavnostní mše sv. začne v 9.00, po ní následuje krátké představení nových volnočasových aktivit na faře a pohoštění za kostelem. V 11.30 si můžete poslechnout varhanní koncert v podání Milana Plocka.

Všichni jste co nejsrdečněji zváni. Prosíme dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoct s přípravou stolů a obsluhou, ať se zapíší na seznam na stolku s dary a nebo přihlásí M. Krňávkové tel. 604 898 198. Dále prosíme o pomoc s přípravou sladkého i slaného pohoštění. Všem kdo něco dobrého připraví a přinesou předem děkujeme.

Změna výběru peněz při nedělních bohoslužbách bude od neděle 5.7.

Košíček na peníze už v kostele nenajdete. Peníze můžete posílat na farní účet 2400040748/2010 pod variabilním symbolem 2096 a nebo dát hotovost do pokladničky, která bude vzadu v kostele.

Vyšel nový občasník naší farnosti Dopolí, kde se můžete dočíst zajímavé věci, které se plánují v naší farnosti např. ohledně změn v placení sbírek a nebo nových aktivit na faře od začátku školního roku.