Informace o používaných souborech cookies

Výkonnostní cookies

_ga ... platnost 2 roky ... Google Universal Analytics  Tento soubor cookie se používá k rozlišení jedinečných uživatelů přiřazením náhodně vygenerovaného čísla jako identifikátoru klienta. Je součástí každé žádosti o stránku na webu a používá se k výpočtu údajů o návštěvnících, relacích a kampaních pro analytické přehledy stránek.

_gid ... platnost 1 den ...  Tento soubor cookie je nastaven službou Google Analytics. Ukládá a aktualizuje jedinečnou hodnotu pro každou navštívenou stránku a používá se k počítání a sledování zobrazení stránek.

_gat ... platnost 1 minuta ... Tento název souboru cookie je spojen se službou Google Universal Analytics a podle dokumentace se používá ke snížení rychlosti požadavků – omezuje shromažďování údajů na webech s vysokou návštěvností.