Dětský list – 29. neděle v mezidobí – cyklus A

Milí rodiče,

protože se nyní nemůžeme setkávat společně při nedělních bohoslužbách, ani na nábožku, posílám vašim dětem odkaz,  na kterém naleznete křížovku, v příloze jsou úkoly týkající se nedělního evangelia. Přečtěte si doma evangelium, vytiskněte úkoly, vaše vymalované obrázky můžete přinést do kostela, nebo až se spolu uvidíme na náboženství.

Výuka náboženství a příprava na první svaté přijímání

Jak to bude s výukou náboženství ve letošním školním roce 2020/21?

Pravidelná výuka náboženství je ve čtvrtek od 15:00 do 15:45 na faře.

Příprava na první svaté přijímání

Příprava na první svaté přijímání je v pondělí od 15:30 do 16:15 na faře.

Začneme, až nám to situace s koronavirem umožní. Sledujte aktuální situaci nebo se zeptejte katechetky Evy Nožičkové (tel: 606 606 888, e-mail: eva.nozickova@seznam.cz).

Pastorační rada farnosti

Volený orgán farnosti, který má na starosti pastorační aktivity (např. duchovní obnovy, poutě, plesy,bohoslužby, farní setkávání, scholu…)
Členové pastorační rady jsou: P.Libor Ovečka, Mireia Ryšková, Pavel Herian, Hana Valentová, Jana Čiháková, Anna Kvaltinová, Tomáš Jirsák, Pavel Kriso, Marcela Krňávková

Dotazy na pastorační radu posílejte na email: farnost.dp@atlas.cz