Kuba Vazba se loučí

Vážení občané a občanky v Kristu, dobrý den!

prosim vás, asi takhle: Jak se říká „nic netrvá v Ječné“ a „nejlepší má přestat“, a tak tuto v neděli (18.6.2023) se uskuteční poslední z našich KáDéVéček. Aby jsme tento cyklus nějak dobře zakončily, připravili jsem hned po mši pro děti takové jakse říká překvapení, co ani netuší. A také nějaké ty dárky, protože jak se říká „rychlejší, kdo dává“, tak jsem si pro děti připravil také všelijaké nějaké ty dárečky.

Po překvapení a rozdání všech dárečků se od kostela přesuneme na farní zahradu, kde si uděláme takový jak se říká „buřtopek“, kde v současně oslavíme Mezinárodní svátek dne otců, kdy mají všichni tatínkové svátek. Jak se ne nadarmo se říká,  „házet perly na zeď sviním, holé neštěstí“, tak by mne bylo dost líto, kdyby celá ta moje příprava na neděli přišla jak se říka „hniveč“. Proto budu velmi rád, když dorazíte všichni a přivedete své děti a vnoučata, aby se zúčastnili našeho posledního KáDéVéčka, načež se potom rozdají nějaké ty dárečky a bude překvapení, počemž se jak se říká zúčastní i toho grilování vuřtů. Prosím doražte všichni, protože jak se říká „zadarmo ani nejsou koláče“, ale vuřty i k tomu chleba a různé ty omáčky budou zadarmo. Ale kdyby jste cokoli přinesly dobrého snědku, tak se to sní, což budete vítáni. Ale jak se říká, „nejdůležitější je zúčastnit se“, tak se se všemi dětmi zúčastněte, což je nejdůležitější.

Těším se na Vás a všechny děti.

Máte-li dotaz, neváhejte ve služebních hodinách obracet na adrese Kuba.Vazba-MP@FarnostDolniPocernice.cz.

V Kristu váš strážník

Vazba Kuba