Nové DoPoLí 1/2023

Čas velikonoční.

Je tu jaro a Velikonoce, které by měly být časem slunce a světla, nové energie do života, nové radosti. Ale kde najdeme místo klidu a pohody, když se pořád dějí věci divné nebo hrozivé? Jak se zbavit hrozivé inflace?

Vyšlo nové DoPoLí, první letošní. K přečtení zde.

DoPoLi-2023-1-1

Všechna známá čísla najdete tady.

O zařazení a použití příspěvků rozhoduje P. Libor Ovečka • Redakce Michael Mareš • Technické zpracování František Jakubec st. • Příspěvky dodávejte laskavě jen v elektronické podobě, a to na adresu dopoli@farnostdolnipocernice.cz, jinak předejte osobně administrátorovi • Vyhrazujeme si právo příspěvky redigovat bez vědomí autora, není-li zásadně dotčen obsah.

Farnost Dolní Počernice

ŘÍMSKOKATOLICKÁ DUCHOVNÍ SPRÁVA FARNOSTI U KOSTELA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE

Číslo účtu

2400040748/2010, Fio Banka

Kontakty

Třída Národních hrdinů 71

190 12 Praha 9 – Dolní Počernice

administrátor farnosti

P. Libor Ovečka, tel: 732 944 964

© 2021 Farnost Dolní Počernice