Ohlášky na 24. neděli v mezidobí 13. 9. 2020

Hledáme dobrovolníky na výuku náboženství a přípravu na první svaté přijímání v této farnosti. Rodiče, kteří máte zájem o výuku, napište děti na seznam v kostele, kde uvedete třídu a kontakt na sebe. V neděli 4.10. bude setkání rodičů, kteří mají zájem o výuku po druhé bohoslužbě.

BOHOSLUŽBA PRO RODINY S DĚTMI bude v neděli 20.9. v 10 h. Děti nezapomeňte na svůj úkol a požádejte rodiče, aby se zapojili do přípravy na program pro vás.

Prosíme o vyplnění vašich údajů ohledně zasílání informací z naší farnosti. Podrobnosti a formuláře k vyplnění najdete vzadu na stolku s dary. Vyplněné údaje prosíme vložit do připravené krabice tamtéž.

SVĚCENÍ nově zrekonstruovaných místností na faře bude v neděli 27.9. po bohoslužbě, která bude jen jedna a to v 9 h.

FARNÍ VOLBY

Stávající pastorační radě bude končit její funkční pětileté období, proto se v neděli 22. 11. a neděli 15. 11. budou konat volby do pastorační rady farnosti po obou mších svatých v kostele, případně na faře. Je potřeba navrhnout kandidáty do neděle 25. 10., které bychom mohli volit. Na stolku s dary bude krabička do které můžete vhodit návrh na kandidáta. Navrhovat kandidáty může každý, kdo se cítí být příslušníkem této farnosti, může zapsat sám sebe a nebo někoho jiného. Navrhovaný kandidát musí být starší osmnácti let.

Otec Libor obejde jednotlivě navržené kandidáty a zeptá se jich na jejich souhlas s kandidaturou. Seznam vybraných kandidátů bude viset 14 dní před konáním voleb v kostele.