ohlášky na 3. neděli adventní 15.12. 2019

FARNÍ AKAKO je dnes na faře po bohoslužbě pro rodiny s dětmi. Pro děti bude připravené kakao a pro rodiče dobrá káva.

SPORT je v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích ve středu 18. 12. ve 20 h.

ADVENTNÍ ÚKOL PRO DĚTI: milé děti na každou adventní neděli je vzadu v kostele pro vás připravený úkol. Je tam vystřihovánka, ze které složíte dárkovou krabičku, kterou naplníte dárkem pro Ježíška /bonbón, obrázek, vzkaz Ježíškovi/ a přinesete každou adventní neděli do kostela. Dárky dáme na stromeček a pak budeme společně čekat na 3 krále, kteří je Ježíškovi zanesou.

Lístky na ples si můžete zakoupit u Milady Herianové. Cena je 200 Kč a pro studenty bez místa u stolu 50 Kč.

Prosíme o dary do plesové tomboly. Ty můžete nosit do kostela do sakristie. Za vaše dary děkujeme.

PŘÍPRAVA NA 1. SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ bude probíhat od ledna na faře. Rodiče zapisujte své děti na seznam v kostele.

Prosincový časopis NEZBEDA pro děti se zajímavým čtením a vtipy je vzadu v kostele pod nástěnkou.