Ohlášky na 3. neděli postní 20.3.2022

1. Klub (nejen) pro děti v pátek od 15:00 do 16:00 běží.

Ke společenským hrám jsou zvány děti předškolního a školního věku, klub je otevřen komukoliv. Zváni jsou rovněž rodiče na kus řeči či kafe.

2. Křížová cesta a mše sv.

bude v pátek 25.3., o slavnosti Zvěstování Páně, v 17.30 a v 18.00, tak jako i následující dva pátky. Tento pátek ji povede Míša Regálová, pak František Jakubec a Mirej Ryšková.

V tento pátek 25. března od 17 hodin papež František během kajícího obřadu zasvětí Rusko a Ukrajinu Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. K tomuto modlitebnímu setkání zve Svatý otec spolu s biskupy také všechny věřící.

Jsme vyzýváni, abychom se společně podle svých možností připojili k této modlitbě za mír na Ukrajině a za skončení válečného konfliktu.

3. Postní kalendáře pro děti jsou připravené vzadu v kostele. Úkolem dětí je postupně je vybarvovat na základě jednotlivých úkolů na každý den a přinést je pak o Velikonocích na Hod Boží do průvodu s obětními dary.

4. Pomoc Ukrajině. Na faře probíhá sbírka hygienických potřeb a mnoha dalších věcí na podporu Ukrajiny. Odveze je tam František Jakubec ml. s kamarády, který tam má kontakty. Seznam potřebných věcí je vzadu v kostele.

5. Po mši jsou opět všichni zváni na faru.