Ohlášky na druhou neděli velikonoční 24.4.2022

Ohlášky na 2. neděli velikonoční 24.4.2022

1. Dnes je neděle je neděle Božího milosrdenství. Dnes se koná od 15.00 „Den smíření a Božího milosrdenství“ na Černém Mostě v místě plánované výstavby komunitního centra.

2. Benefiční koncert pro Ukrajinu se koná dnes od 16:30. Účinkují Beránci a Pramínci, přípravná oddělení dolnopočernického sboru Rokytky.

Výtěžek koncertu bude věnován organizaci Člověk v tísni na pomoc Ukrajině.

3. V sobotu 30. 4. 2022 od 18:00 bude na farní zahradě to „pálení čarodějnic“.

4. Nocování na farní zahradě pro všechny děti, které zvládnou noc bez rodičů, se uskuteční 13.-14.5., začínáme v pátek v 18:00, končíme v sobotu v 10:00. V případě nepřízně počasí se nocuje na faře. Bližší informace a kontakty pro přihlašování najdete na letáčku, který je vzadu v kostele. Zajišťuje Eva Nožičková.

5. Kdo se zúčastní pouti na Svatou horu 11.6.? Vzadu v kostele bude brzo list na zapisování.

6. Sestry bosé karmelitky z Drast píší:

V letošním roce u nás začal přes týden pracovat p. Vladislav Maroušek, který nám pomáhá s menšími stavebními pracemi v areálu. Protože je prací hodně, moc by mu pomohlo, kdyby k sobě měl alespoň 1-2 muže, kteří by mu pomáhali. Stále se potýkáme s nedostatkem financí na stavbu kláštera, proto není v našich možnostech zaplatit další dvě pracovní síly. 

Napadlo nás, že by se třeba mohli najít schopní muži - důchodci, kteří by byli ochotni sem přijet pomoci. Chápeme, že může být těžké najít někoho, kdo by k nám jezdil pracovat každý den, ale třeba by byl někdo ochoten jezdit pravidelně na 1-2 dny v týdnu.

Pokud by se nějaký zájemce našel, prosíme, aby se nám přihlásil na mailovou adresu: karmel.svjosef@centrum.cz

7. Po mši sv. jsou všichni zváni na faru na kafe.

Farnost Dolní Počernice

ŘÍMSKOKATOLICKÁ DUCHOVNÍ SPRÁVA FARNOSTI U KOSTELA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE

Číslo účtu

2400040748/2010, Fio Banka

Kontakty

Třída Národních hrdinů 71

190 12 Praha 9 – Dolní Počernice

administrátor farnosti

P. Libor Ovečka, tel: 732 944 964

© 2021 Farnost Dolní Počernice