Ohlášky na Květnou neděli 10.4.2022

1. Klub (nejen) pro děti v pátek od 15:00 do 16:00 běží.

Kdo má společenské hry, které už nepotřebuje a je ochoten se jich vzdát, nechť je přinese na faru pro potřeby klubu pro děti i dospělé.

2. Pořad bohoslužeb

o letošních Velikonocích je vyvěšen.

3. Pomoc Ukrajině a uprchlíkům

Na faře bydlí paní Olga z Charkova se svým dospívajícím synem Dymou.

4. V úterý 12.4.2022 je zasedání pastorační rady farnosti.

5. Prosíme o lektorskou službu během Velikonoc. Zapisujte se do tabulky vzadu v kostele.

Dobrovolníci, kteří si dají mýt nohy o Zeleném čtvrtku, nechť se také zapíší.

Na Bílou sobotu od 10 do 17 hodin je možnost adorace u Božího hrobu. Kostel bude otevřený, ale je třeba zajistit stálou stráž. Zájemci nechť se zapíší.

6. Na Bílou sobotu bude výlet pro mládež od 13 let. Sraz je v 8.30 na Hlavním nádraží. Bližší informace jsou na plakátku nebo u Pavla Jakubce.

7. Na Bílou sobotu po oslavě vzkříšení bude na faře občerstvení, jídlo a pití. To bude zajištěno, nicméně kdyby někdo přinesl nějaký příspěvek, bude to vítáno.

8. Budeme vděčni, když ten, kdo má květiny na zahradě, je věnuje na výzdobu Božího hrobu. Přineste je nejpozději ve čtvrtek na faru.

9. Kdo má zájem o slupky od cibule k barvení vajíček, může je dostat na faře. Rovněž tak byliny do jarní nádivky: rozmarýn, tymián, šalvěj, příp. kopřivy.

10. Při mši v neděli Zmrtvýchvstání Páně se budou žehnat pokrmy, které si farníci přinesou.

11. Vyšel nový Nezbeda.

12. Po mši jsou opět všichni zváni na faru.