Pomoc Ukrajině a Ukrajincům

Na základě dotazů a zájmu spoluobčanů materiálně pomoci Ukrajině a Ukrajincům v současné těžké situaci nabízí POČIN – POČERNICKÁ INICIATIVA ve spolupráci s Farností Dolní Počernice shromažďování materiální pomoci.

Upozorňujeme, že aktuálně není materiální pomoc jednotlivců hlavní prioritou. Pokud můžete, přispějte raději finančně na účet některé spolehlivé charitativní organizace, která s Vašimi prostředky naloží nejefektivněji. My doporučujeme:

Pokud přesto chcete přinášet materiální pomoc, můžete tak učinit na dolnopočernické faře (Národních hrdinů 71), kde ve spolupráci POČINU a farnosti shromáždíme materiální pomoc, kterou potom předáme tam, kde pomůže.

Převzetí je možné kdykoli po dohodě na tel. č. +420 73 7766 383.

Přinášet je možné spacáky, karimatky, nafukovací matrace, hygienické potřeby, zdravotnické potřeby.

Ostatní zatím není možné efektivně využít!

Budeme Vás dále informovat.

DĚKUJEME za Vaši ochotu!


Farnost Dolní Počernice

ŘÍMSKOKATOLICKÁ DUCHOVNÍ SPRÁVA FARNOSTI U KOSTELA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE

Číslo účtu

2400040748/2010, Fio Banka

Kontakty

Třída Národních hrdinů 71

190 12 Praha 9 – Dolní Počernice

administrátor farnosti

P. Libor Ovečka, tel: 732 944 964

© 2021 Farnost Dolní Počernice