Pozvánka na balet Giselle 4. 12. 2021

Šárka Holečková nás zve na představení baletu Giselle

4. prosince 2021 v Městské knihovně v Praze

 Více informací na Facebooku.

VSTUPENKY

Zisk z představení bude použit na provoz spolku Giselle, z.s., který se primárně zabývá neziskovými baletními představeními v domovech seniorů.

Přijďte a zároveň pomůžete zážitek zprostředkovat těm, pro které se tyto okamžiky stávají vzácností, obzvláště v dnešní době.

Víc informací tady - https://baletni-predstaveni-giselle.webnode.cz/.


Šárka Holečková (vystudovala Taneční konzervatoř), povolala v roce 2015 k nastudování baletu Giselle skupinu lidí, pěti baletních amatérů a jednoho profesionálního tanečního partnera. Nácvik představení probíhal v tomto roce v Domově seniorů Háje, kde se odehrálo také i první představení v roce 2016. Rovněž i další představení v průběhu více jak tří let probíhala především v různých domovech seniorů pro potěšení nejen účinkujících, ale i diváků, kteří si do divadla již nedojdou. Někdy se tančilo dětem, jednou také pro pacienty v nemocnici. Jednou, v divadle, bylo představení pojato jakožto benefiční. V roce 2019 se našli již místo všech amatérů profesionální tanečníci, kteří se připravují, aby tančili v baletu Giselle v malých pražských divadlech. A tak se odehrála dvě představení v roce 2020 s těmito již profesionálními tanečníky. Vedle této nyní již divadelní inscenace baletu Giselle Šárka Holečková pořádala opět i další baletní představení v domovech seniorů a stále má v plánu, až hrozba koronaviru skončí, nejen v divadelních, ale rovněž i v neziskových představeních pro seniory pokračovat. 

Farnost Dolní Počernice

ŘÍMSKOKATOLICKÁ DUCHOVNÍ SPRÁVA FARNOSTI U KOSTELA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE

Číslo účtu

2400040748/2010, Fio Banka

Kontakty

Třída Národních hrdinů 71

190 12 Praha 9 – Dolní Počernice

administrátor farnosti

P. Libor Ovečka, tel: 732 944 964

© 2021 Farnost Dolní Počernice