Setkání na farní zahradě 7. 9. 2021

Milé sestry, milí bratři,
byl jsem pověřen, abych Vám připomněl informaci, kterou jste nejspíš už zaznamenali v ohláškách:
Zítra, tj. v úterý 7. září 2021 by mělo vyvrcholit naše prázdninové pracovně-společenské setkávání. I zítra se sice mezi 16. a 18, hodinou plánuje nějaká práce, ale hlavním zítřejším programem je SETKÁNÍ. Sejdeme se na farní zahradě, k dispozici budou různé klobásy a buřty na grilování a opékání, hořčice a kečup k dochucení, pivo a víno k pití, kytary k hraní. Takže už je potřeba doplnit jen Vás. Zváni jsou skutečně VŠICHNI, ať už se během prázdnin někdy na "brigádě" objevili, nebo z jakéhokoli důvodu nemohli, muži i ženy. Udělejte si, prosím, čas a přijďte třeba jen na chvíli.
Předem Vám děkuji za účast a těším se na Vás.
HAVRAN...! 🙂

Mgr. Tomáš V. F. Jirsák Havran