Skautské příměstské tábory 2023

Milí rodiče,

chceme Vašim dětem nabídnout atraktivní, hravý a dobrodružný program ve skautském duchu. Rádi s nimi strávíme poslední dva týdny prázdnin v prostorách našich kluboven ve chvalském lomu a čističce. Máme v plánu je vzít každý týden na dvě exkurze, jedna do přírody, druhá do města.

Přihlašování na letošní příměstské tábory našeho střediska je otevřeno! Proběhnou dva turnusy tábora, 16.-20.8. a 23.-27.8.2021, první je určen mladším dětem maximálně do čtvrté třídy, druhý je pro starší děti (druháky až šesťáky). Přihlašování je otevřeno jak dětem z našeho střediska, tak i všem dalším zájemcům. Všechny bližší informace jsou na odkazu níže, přes který můžete děti přihlásit. Místa se rychle plní, tak neváhejte.

V případě otázek nás můžete kontaktovat na mailu primestak@ohen.skauting.cz. nebo Tomáše Vlčka - Kamarádku (732 509 276).

Pro závazné přihlášení prosíme vyplňte tento formulář do konce června 2023:

Více o našem skautském středisku a o naší snaze vybudovat novou klubovnu se můžete dozvědět na našem webu.