Změna pořadu bohoslužeb od 8.10.2023

Milé sestry, milí bratři,

většina z Vás již ví, že administrátor naší farnosti otec Libor minulý týden nejen oslavil 73. narozeniny, ale také podstoupil plánovanou, přesto složitou a dlouho trvající operaci srdce.

Pro nás to znamená, že minimálně ještě několidalších týdnů neumožní zdravotní stav otci Liborovi se vrátit, tedy ani sloužit mše svaté. O tom, jak budeme tuto situaci dlouhodobě řešit, bude jednat tento čtvrtek, tj. 5. října 2023, od 19:30 PaRaFa (pastorační rada farnosti). Připomínám, že jednání PaRaFy je veřejné a může se ho účastnit kdokoli a že se s případnými náměty, připomínkami, nabídkami apod. můžete na PaRaFu obracet na adrese PaRaFa@farnostDolniPocernice.cz.

Jako pravděpodobné se nyní jeví, že minimálně po dobu nepřítomnosti otce Libora bude v neděli v naší farnosti probíhat jen jedna mše svatá nebo bohoslužba, a to od 9 hodin - jako o letních prázdninách. Pevně už je domluveno, že

příští neděli, tedy 8. října 2023, bude v našem kostele sloužit mši svatou otec Vojtěch Sivek, SDB, a to od 9 hodin.

O tom, jak bude situace řešena v dalších týdnech, bude farníky informovat po svém jednání pastorační rada farnosti (PaRaFa).